enerjicci

FAALİYETLER

HAKKIMIZDA

HABER365

energyCITY365

energyMARKET365

officeANKARA

e YOLLARDA

e ACADEMY

e FORUM

e MECLİS

e TAKİPTE

POZİTİF LİSTE

NEGATİF LİSTE

YAZI DİZİSİ

PİYASA BİLGİSİ

AKTÖRLERİ TANIYALIM

İDARİ mevzuat

TEKNİK mevzuat

LİNK KÜTÜPHANESİ

e DANIŞMA

ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ

TERMİK ÜRETİM

YENİLENEBİLİR

DAĞITIM

OSB & BELEDİYE

FİNANSMAN

HUKUK

DİĞER MÜHENDİSLİK

VERİMLİLİK

STK & MEDYA

e HOBBY

e OYUN

HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

 

Amacımız; tüm elektrik enerji piyasası aktörlerini ortak bir platform çatısı altında toplamak ve çeşitli faaliyetleri birlikte gerçekleştirmelerine zemin hazırlamaktır.

Gerçekleşecek faaliyetler tüm aktörlerin ortak bazı ihtiyaçları açısından ele alınmıştır ve kendilerinden gelecek talepler paralelinde faaliyetlerin sayıları arttırılacaktır. Tüm faaliyet plan ve içeriklerinin genel özellikleri yanında site içerikleri, piyasa işleyişinin hızlanması amacıyla güvenilir ve pratik bilgilendirilmelerine yönelik donatılacaktır. Ana odaklanma noktalarımız; yatırımların kurallarına uygun olarak gecikmesiz şekilde hayata geçmesi, aktörlerin görevlerini tam olarak yerine getirmeleri ve piyasamızın giderek yükselmesidir.

Enerjicci web portalında başlayacak çalışmalar, yeterli katılım sağlandığında daha yakın temaslı, ziyaretli, toplantılı organizasyonlarla da desteklenecektir. Zaman geçtikçe, tüm sektörün üst örgütlenmesi konumunda bir yeteneğe kavuşmak, Dünyaya ve ülkemizdeki diğer sektörlere örnek teşkil etmek hedeflenecektir.

Site faaliyetlerinin, içeriğinin tamamı çeşitli dillere çevrilecektir. Üye kapasitesi çok olan bazı dillerden. Bu sayede örneği Dünya da da olmayan içeriklerle dolu bu portal çalışmamız Dünyaya açılacaktır. Yabancı yayında hizmet alan üyelerimizin tarifesi, hizmet detaylarından kaynaklı olarak biraz daha yüksek olacaktır.

Copyright © 2013 , enerjicci.org

Başa Dön