enerjicci

FAALİYETLER

HAKKIMIZDA

HABER365

energyCITY365

energyMARKET365

officeANKARA

e YOLLARDA

e ACADEMY

e FORUM

e MECLİS

e TAKİPTE

POZİTİF LİSTE

NEGATİF LİSTE

YAZI DİZİSİ

PİYASA BİLGİSİ

AKTÖRLERİ TANIYALIM

İDARİ mevzuat

TEKNİK mevzuat

LİNK KÜTÜPHANESİ

e DANIŞMA

ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ

TERMİK ÜRETİM

YENİLENEBİLİR

DAĞITIM

OSB & BELEDİYE

FİNANSMAN

HUKUK

DİĞER MÜHENDİSLİK

VERİMLİLİK

STK & MEDYA

e HOBBY

e OYUN

HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA  »  MESAJLAR
MESAJLAR

mesajlar resim 1

 

Tecrübeli aktörler, yeni oyuncular, elektrik üreticileri, dağıtımcılar, OSB ve Belediyeler, toptancılar, sistem kuran mühendisler, sistem satan tüccarlar, ülkemizi takip eden yabancılar, kamu mensupları, kural koyucular; 1995 yılından bugüne kadar yaşananlar, kanunlar, kurallar, tartışmalar, olumsuzluklar, olumlu işler vs.. Sonuçta öyle veya böyle, kaliteli bir elektrik piyasasına duyulan özlemler.

Geldiğimiz noktada planlama hataları, birçok beklenmedik gecikme var, gerekli adımlar atılamayabiliyor. Düzeltmeler, ekstra çalışmalar gerekiyor. Oyuncuların, aktörlerin şüphesiz hataları var ama herşeye rağmen çok önemli olan konu; saygı duyulan, güven veren bir elektrik enerji piyasamız var. Bu çok çok önemli bir edinimdir. Bu zamana kadar emeği geçenlere teşekkür etmek ve şükran duymak gerekir.

Bu piyasada yapılmayanı yapmaya çalışacak,
tüm piyasa katmanlarını içine alan faaliyetleri gerçekleştirmek için yola çıkan bir platform çalışması var artık.


Her konuda partner ve yoldaşınız ; web platformu enerjicci.org
 


Özellikle yeni yatırımcıları ve deneyimli piyasa aktörlerini bu web platformuna destek olmaya ve aramıza katılmaya davet ediyoruz.

Piyasamız aktörleri; “biz sizi çok iyi tanıyoruz”.Herkesin de tanımasını istiyoruz. Sizler aslında 24 ayrı gruptasınız ve belki de farkında olmadığınız minimum 15 tane ihtiyacınız var.

Çeşitli sosyolojik olgular konusunda tetikleniyorsunuz ve arayışlarınız oluyor. Tesbit edebildiğimiz, minimum 15 ihtiyacınızı temin edebilmek amacıyla şimdilik 30 faaliyet planladık ve çoğunu hemen hayata geçiriyoruz. 24 ayrı aktörü 30 ayrı faaliyet ile destekliyoruz, karşılaştırıyoruz, konuşturuyoruz, paylaştırıyoruz, ortak harekete sürüklüyoruz ve
piyasamıza hep beraber yön veriyoruz.


Türk Milleti 'nin birlikte hareket edebilen, aktif ve yenilikçi yanını bir kez daha sergileyeceğiz. Bu konudaki ciddiyetimizi anlatabilmek için; kademeli olarak 8 ayrı dilde yayın planlıyoruz. Tüm içerik ; planlanan çeviri yapılmış hali ile hizmete sunulacak ve Türkiye ile ilgilenen dünya aktörlerinin faydalanması için yayınlanacak. Çince, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Almanca, İngilizce ve Arapça çeviri yapılacak yazı dilleri arasında olacaktır.Bağımsız, tarafsız, hak arayan, itiraz eden ve eleştirebilen olmak istiyoruz fakat bir araya gelip ortak bir ses olamadığımızdan bunu bu güne kadar sağlayamadık. Gelin destekleyin, bizim moderatörlüğümüzde birleşik faaliyetler yapalım ve sizin sesinizi biz duyuralım. Siz uzakta olsanız bile, bizim vasıtamızla yakınlaşmanızı sağlayalım.

Copyright © 2013 , enerjicci.org

Başa Dön